**** Hotel Bouda Mama wellness hotel /ubytovanie Pec pod Snezkou

Hotel Pec pod Snezkou Bouda Mama wellness hotel
 
Bouda Máma wellness hotel sa nachádza v malebnom a pokojnom prostredí Krkonošského národného parku v Peci pod Snežkou.

Nielen pre náročnú klientelu bola otvorená nová, štvorhviezdičková, časť hotela v modernej budove s priestrannými, luxusne vybavenými izbami s vysokým štandardom služieb. Novo môžete okrem existujúcej relaxačné zóny využiť tiež wellness, masáže, squash alebo stolný tenis ...

Hotel leží v nadmorskej výške 950 m.n.m. a je vzdialený len 120 m od sedačkovej lanovej dráhy na najvyššiu horu Českej republiky Snežku. Ráz krajiny výrazne dokresľuje riečka Úpa.

Ubytovanie vo wellness hoteli Bouda Máma
Novo je v hoteli možné vyberať z dvoch úrovní ubytovania - trojhviezdičkové jednolôžkové až päťposteľové izby, štvorhviezdičkové izby sú k dispozícii v dvojlôžkových až trojlôžkových usporiadaniach a naviac 2 apartmány s 6 lôžkami.

Útulné 3 * izby sú obľúbené pre svoju rodinnú atmosféru a sú vybavené klasickým dreveným masívnym nábytkom. Sú situované v hlavnej budove s výhľadom do pravého krkonošského lesa, izby s výhľadom na lúku alebo na údolie, tenisový kurt a terasu, v ktorých počujete hukot dravého horského potoka a tiež izby s výhľadom k altánku. Už táto úroveň ubytovania ponúka vysoký štandard služieb: na izbe TV so satelitným príjmom, trezor, antialergické pokrývky, samozrejmosťou je toaleta a sprcha.

Wellness hotel Bouda Máma nová budova
Izby v novo postavenej budove, ktorá je s existujúcou budovou prepojená podzemnou chodbou, plne zodpovedajú úrovni 4 * štandardu - moderný nábytok, zladené farby a dostatok priestoru, priestranné kúpeľne so sprchovacím kútom. Tri štvrtiny všetkých izieb sú situované na slnečnú južnú stranu a majú veľké francúzske okná. Izby sú ďalej vybavené písacím stolíkom s kreslom, samostatné sedenie s konferenčným stolíkom, kufrbox, denne doplňovaný minibar, veľký trezor, na stenách veľké LCD televízory. K dispozícii internet, telefón a ďalšie detaily. Systém otvárania izieb a vstupov do budovy prostredníctvom čipových kariet. K dispozícii župan pre wellness, či len pre použitie na izbe. V cene 4 * izieb je jeden vstup do wellness zóny pre každého dospelého zdarma. Ku každej izbe je možné objednať samostatnú uzamykateľnú garáž. Budova je vybavená výťahom a má vlastnú lyžiareň.

Pec pod Sněžkou Bouda Máma stravovanie
V cene je zahrnutá polpenzia (raňajky švédske stoly, večera výberom z 3 jedál + šalátového baru). Hotel ďalej ponúka posedenie na slnečnej terase v zime aj v lete, jedlá na grile a samozrejme výbornú českú kuchyňu vrátane špecialít kuchára.

Služby wellness hotela Bouda Máma
Parkovanie - vonkajšia neplatené parkovisko alebo platená garáž (nutné objednať pri rezervácii). Vlastný Skibus zdarma, transfer pri príchode a odchode, výlety podľa ponuky. Bezdrôtový internet zadarmo. Všetci hostia hotela môžu ZADARMO využívať široké služby relaxačnej zóny v podobe bazéna s protiprúdom, vírivky, klasickej fínskej sauny či fitness. Pre náročných hostí je novo pripravená wellness zóna. Osvetlený tenisový kurt v zime slúži ako klzisko. Ďalej biliard, stolný tenis, šípky, ruské kolky, bowling (2 dráhy), lehátka na terasu. Nový veľký detský kútik je vybavený množstvom hračiek a TV s DVD prehrávačom tu ponúka možnosť sledovania rozprávok.

Školenia Bouda Máma wellness hotel
Pre Vaše školenia, malé kongresy, teambuildingy a zasadnutia je Vám k dispozícii salónik s kapacitou 40 - 50 miest. Využiť je možné všetku kongresovú techniku: flipchart, popisovacie tabule, projektor s plátnom vr. prepojenie na notebook, TV a SAT signál, ozvučenie. Samozrejmosťou je zabezpečenie coffeebreakov a všetkého cateringu. Pre tieto akcie je možné zarezervovať akékoľvek zariadenie hotela.
Hotel Pec pod Snezkou Bouda Mama wellness hotel - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Pec pod Snezkou Bouda Mama wellness hotel - hotel má reštauráciuHotel Pec pod Snezkou Bouda Mama wellness hotel - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Pec pod Snezkou Bouda Mama wellness hotel - V hoteli je biliardHotel Pec pod Snezkou Bouda Mama wellness hotel - možnosť pripojenia na internetHotel Pec pod Snezkou Bouda Mama wellness hotel - k dispozícii letná terasaHotel Pec pod Snezkou Bouda Mama wellness hotel - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Pec pod Snezkou Bouda Mama wellness hotel - akceptuje creditné karty VISAHotel Pec pod Snezkou Bouda Mama wellness hotel - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Pec pod Snezkou Bouda Mama wellness hotel - akceptuje creditné karty JCBHotel Pec pod Snezkou Bouda Mama wellness hotel - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Pec pod Snezkou Bouda Mama wellness hotel - tenis - v blízkosti hotelaHotel Pec pod Snezkou Bouda Mama wellness hotel - krytý bazén v hoteliHotel Pec pod Snezkou Bouda Mama wellness hotel - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Pec pod Snezkou Bouda Mama wellness hotel - Iybz sú vybavené televízoromHotel Pec pod Snezkou Bouda Mama wellness hotel - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Pec pod Snezkou Bouda Mama wellness hotel - Izby s vlastnou toaletouHotel Pec pod Snezkou Bouda Mama wellness hotel - v izbach je telefon